جشن معارفه ی دانشجویان جدیدالورود دانشکده رفاه برگزار شد

:::

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی رفاه، روز دوشنبه  ششم مهرماه ،  جشن معارفه ی دانشجویان جدید الورود دانشکده رفاه با حضور ریاست هیأت امنای دانشکده ، دکتر ناصر باهنر  ، ریاست دانشکده ، دکتر خادمی و  مدیران ارشد ، اعضاء هیأت علمی به همراه خانواده های دانشجویان در سالن همایش های رفاه برگزار گردید.

 

 

 

در ابتدای مراسم ریاست هیأت امنای دانشکده ، ناصر باهنر در سخنرانی خود  ضمن شرح مختصری از تاریخچه ی مجموعه ی رفاه ، به بیان نوع فعالیت و چهارچوب های دانشکده ی رفاه پرداخت . پس از آن ریاست دانشکده رفاه ، دکتر خادمی این دانشکده را معرفی نمودند.

در این مراسم ، مدیران گروه های آموزشی با معرفی مختصری از رشته ی مربوطه ی شان، تصویر روشنی از مسیر تحصیلی برای دانشجویان جدید الورود ساختند، پس از آن مسئولین اجرایی نیز با معرفی خود و امور مربوط شان دانشجویان جدید الورود را راهنمایی فرمودند.

در انتها ی مراسم با  فراخواندن دانشجویان برتر مقطع کارشناسی ، از آنها تقدیر به عمل آمد و  پس از آن  گروه مارش نوازان یگان ویژه ی نیروی انتظامی ، سرود مقدس ملی جمهوری اسلامی ایران و نوای ویژه ی دفاع مقدس را در جمع حاضرین این مراسم اجرا نمودند.

 

 جهت مشاهده ی تصاویر این مراسم اینجا را کلیک بفرمایید