سمینار بررسی فرصت ها و تهدید های شبکه های اجتماعی

:::

با پیشرفت هر روزه تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی، امروزه با موجی از نرم افزار های موبایل روبرو هستیم که برای برقراری هر چه آسان تر ارتباطات فردی طراحی شده اند. نرم افزارهایی مانند وی چت، وایبر، واتزاپ و .... به نوعی مکمل سایت هایی نظیر فیس بوک، گوگل پلاس، تامبلر و ... هستنتد. جدا از تصمیمات استراتژیک مسئولین در راستای استفاده یا عدم استفاده از این دست ظرفیت ها، هر فرد باید خود؛ آگاه به فواید و مضرات این قبیل شبکه های اجتماعی باشد و با درنظر داشتن این دغدغه، برآن شدیم تا سمیناری حول این محور برگزار کنیم.

 

پس از تعیین  زمان برگزاری این برنامه،پیامک هایی به شماره ی تلفن همراه دانش آموختگان ارسال شد؛  متن پیامک به شرح زیر است:

سمینار بررسی فرصت ها و تهدید های شبکه های اجتماعی (وایبر، واتزاپ و ....)

سخنران مهندس طاهری

مورخ 27/5/93 ساعت  16-18

مکان: سالن 12 بهمن دانشکده رفاه

تلفن 35074213

کانون دانش آموختگان رفاه

برنامه راس ساعت و  با  ورود  مدعوین شروع شد. مهندس طاهری ابتدا با تاریخچه ای از سیستم شبکه ای دنیای مجازی بحث را آغاز کرد و با توضیح درباره نحوه عملکرد اینگونه سیستم های مجازی و میزان امنیت اطلاعات فردی در اینگونه شبکه های اجتماعی بحث ادامه پیدا کرد. در این بین سوالات حاضرین متناسب با بحث جواب داده شد. میزان استقبال حاضرین به حدی بود که تصمیم گرفته شدجلسه دومی برای این مبحث درنظر گرفته شود.