خبر جشن دانش آموختگی رفاه

:::

جشن دانش آموختگی بیست و سومین دوره دانش آموزان دبیرستان رفاه با حضور کلیه دانش آموختگان دوره بیست و سوم، تعدادی از اولیای ایشان، برخی معلم ها، کادر دبیرستان و مدیران بنیاد رفاه، مورخ  97/9/28 ساعت 20-18 در سالن همایش های  رفاه برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر باهنر مدیرعامل بنیاد فرهنگی رفاه به بیان نکاتی  راجع به مسئولیت دانش آموختگان در سه محور نسبت به خود، مدرسه خود و جامعه پرداختند .

ایشان ضمن اشاره به توانمندی های دانش آموختگان رفاه تصریح کردند که دانش آموختگان رفاه در هر زمینه ای که متبحر و متخصص گردند، رسالت بزرگی در جامعه دارند و همین طور هر کدام دینی به مدرسه خود دارند که در صورت نیاز مدرسه می بایست آن را ادا نمایند .

در ادامه ایشان به خانم ملکی حائز رتبه یک کشوری کنکور انسانی تبریک گفتند و هدیه ای که یک دستگاه  خودرو است به ایشان اهدا نمودند.

فاطمه ملکی پس  از دریافت هدیه ویژه خود از تمامی مدیران و معلمین خود تشکر نمود و از دوستان خود خواست که این جمع دوستانه دوره بیست و سه را حفظ نمایند زیرا که 12 سال از دبستان تا دانشگاه در کنار هم رشد کرده اند.

شایان ذکر است این دوره رتبه هایی همچون خانم حورا عمادی با رتبه 297 رشته ریاضی و خانم شکیبا شریفیان با رتبه 35 انسانی و بسیاری رتبه های ممتاز دیگر دارد.

همین طور در این برنامه حجه الاسلام و المسلمین آتشکار نیز در این رابطه با دوستیابی و تعامل در جامعه نکاتی را مخصوص دختران عفیف بیان کردند.

در خلال برنامه چند فیلم از معلم های دوران تحصیل و تصاویر خاطره انگیز دوران دبستان  و دبیرستان پخش گردید.

همین طور به همه دانش آموختگان هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد که در پایان همگی با هدایا و لوح یادبود خود عکس دسته جمعی گرفتند.