زنگ انقلاب در دبستان رفاه نواخته شد

:::

صبح روز دوشنبه 12 بهمن ماه 1394 همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی و اقامت ایشان در دبستان دخترانه رفاه، زنگ انقلاب در این مدرسه نواخته شد.

به گزارش واحد خبر روابط عمومی بنیاد فرهنگی رفاه، صبح روز دوشنبه 12 بهمن ماه 1394 همزمان با سالروز ورود حضرت امام خمینی (ره) به میهن و اقامت ایشان در دبستان دخترانه رفاه، زنگ انقلاب راس ساعت 9:33 صبح توسط  آقای حیدری، رئیس آموزش و پرورش منطقه 12 تهران، در این مدرسه نواخته شد.

در ابتدای این مراسم که با حضور یاران و همراهان نزدیک بنیان گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مدیران بنیاد فرهنگی رفاه   برگزار گردید، دانش آموزان دبستان دخترانه رفاه با تلاوت آیاتی از قرآن مجید فضا را معنوی نموده و پس از آن آقای اعلاء میرمحمد صادقی، رئیس هیئت امنای بنیاد فرهنگی رفاه به ایراد سخن پرداختند و از خاطرات روز های انقلاب  گفتند.

در ادامه آقای حیدری، رئیس آموزش و پرورش منطقه 12 تهران، پس از ایراد سخنرانی، زنگ انقلاب را نواختند و در پایان مراسم حاضرین در اتاق محل اقامت حضرت امام خمینی (ره) گرد هم آمده و با بیان خاطرات یاد و خاطره روزهای انقلاب  را زنده کردند.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی