مراسم تودیع و معارفه مدیریت مرکز آموزش های تخصصی و ضمن خدمت دولت رفاه

:::

 

مراسم تودیع و معارفه مدیریت مرکز آموزش های تخصصی و ضمن خدمت دولت رفاه، ظهر امروز در بنیاد فرهنگی رفاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی رفاه، مراسم تودیع و معارفه مدیریت مرکز آموزش های تخصصی و ضمن خدمت دولت رفاه، ظهر امروز با حضور مدیر عامل و مدیران بنیاد فرهنگی رفاه در سالن ویژه کنفرانس ها برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم، مدیرعامل بنیاد فرهنگی رفاه،جناب آقای دکتر باهنر به ایراد سخنرانی پرداختند.

ایشان در سخنان خود گفتند : در چند سال اخیر مرکز آموزش های تخصصی رفاه با هدف پاسخگویی به نیازهای موجود در حوزه فرهنگ و آموزش تاسیس گردید و جناب آقای دکتر عاملی به عنوان مدیریت این مرکز انتخاب شدند.

ایشان با تاکید بر مدیریت توانمند و دلسوزانه آقای دکتر عاملی ، نتیجه را خوب و مثبت دانستند و در ادامه فرمودند : مرکز آموزش های تخصصی و ضمن خدمت دولت رفاه در این سال ها موفق عمل کرده است و میتوان آن را با نمره ای خوب ارزیابی کرد.

در پایان جناب آقای دکتر باهنر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت سابق و اهدای تقدیر نامه و یادبود ، سرکار خانم شهرابی فراهانی را با حفظ سمت ایشان در مدیریت امور رفاهی به مدیریت مرکز آموزش های تخصصی و ضمن خدمت دولت رفاه منصوب کردند و ورودشان را به سمت جدید تبریک گفتند.

 

در ادامه این مراسم، جناب آقای دکتر عاملی ضمن بیان عملکرد مرکز آموزش های تخصصی و ضمن خدمت دولت رفاه در سه سال گذشته ، با آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید از تمامی همکاران این مجموعه تشکر کردند.

در پایان مراسم نیز سرکار خانم شهرابی فراهانی ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر عاملی گفتند: بنده از ابتدا در جریان سختی های کار تاسیس و زحمات صورت گرفته در مرکز آموزش های تخصصی و ضمن خدمت دولت بوده ام و موفقیت های روزافزون شان را مشاهده کرده ام؛ امیدوارم بتوانم در این سمت جدید با یاری خداوند متعال موفق عمل کنم.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی