اولین جلسه مشترک شورای دانش آموزی مدارس رفاه

:::

 

اولین جلسه مشترک شورای دانش آموزی مدارس رفاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی رفاه، صبح روز چهارشنبه 16 اسفند ماه، اولین جلسه مشترک شورای دانش آموزی مدارس رفاه با حضور دکتر شامانی، معاون آموزشی بنیاد فرهنگی رفاه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر شامانی پس از خوش آمد گویی به دانش آموزان گفتند : علم از به اشتراک گذاشتن تجربه انسان ها شکل می گیرد و انسان ها از همین سنین پایین تر می بایست شروع کنند، شما دانش آموزان از مدرسه آغاز کردیدو بعد ها در خانواده به عنوان فرزند، همسر ، پدر ویا مادر این نقش را ایفا خواهید کرد.

ایشان در ادامه افزودند: مدرسه زمانی مدرسه می شود که هریک از دانش آموزان خود را در برابر آن مسئول بدانند و شما نمایندگان این دانش آموزان و نمایندگان جریان آموزش و تربیت در مدارس هستید، شما می بایست بتوانید جلب اعتماد کرده و نظرات سازنده تان را منعکس کنید که برای این منظور نیاز به پختگی است پس صبور باشید و منطقی پیش بروید.

دکترشامانی پس از پایان صحبت های خود از اعضای شورای دانش آموزی خواستند تا نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کنند تا وضعیت موجود مدارس رفاه از نقطه نظر دانش آموزان بررسی شود و مسئولین مدارس رفاه در تصمیم گیری های خود نظرات دانش آموزان را نیز مورد توجه قرار دهند.

شایان ذکر است، به دلیل استقبال دانش آموزان از این جلسه مشترک ، مقرر گردید تا این جلسات ادامه دار بوده و به طور مداوم برگزار گردید.

در پایان مراسم نیز هدایایی تقدیم اعضای شورای دانش آموزی مدارس رفاه گردید. 

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی