تودیع و معارفه معاونت اداری و مالی بنیاد فرهنگی رفاه

:::

مراسم تودیع و معارفه معاونت اداری و مالی بنیاد فرهنگی رفاه در اولین روز از اردیبهشت ماه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی رفاه، مراسم تودیع و معارفه معاونت اداری و مالی بنیاد فرهنگی رفاه، در اولین روز از اردیبهشت ماه با حضور مدیر عامل و مدیران بنیاد فرهنگی رفاه در اتاق جلسات بنيادبرگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم، مدیرعامل بنیاد فرهنگی رفاه،جناب آقای دکتر باهنر  گفتند: جناب آقای دکتر روح اللهی نزدیک به چهار سال معاونت اداری و مالی را برعهده داشتند و وجود ایشان همراه با معنویت، تلاش، صداقت و مهربانی بوده است.

ایشان با تاکید بر مدیریت توانمند و دلسوزانه جناب آقای دکتر روح اللهی، نتیجه را خوب و مثبت دانستند و در ادامه گفتند: دوستی و صمیمیت مجموعه رفاه با جناب آقای دکتر روح اللهی با قی خواهد ماند و رفاه، خانه ایشان است.

در ادامه نیز جناب آقای دکتر باهنر به معرفی جناب آقای قسوری پرداختند و معاونت اداري ومالي آیه الله مهدوی کنی در دانشگاه امام صادق(ع)را از افتخارات ایشان دانستند. 

در پایان جناب آقای دکتر باهنر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات معاون سابق و اهدای تقدیر نامه و یادبود،جناب آقای مهدی قسوری را به معاونت اداری و مالی منصوب کردند و ورودشان را به سمت جدیدتبريك گفتند.

در ادامه این مراسم، جناب آقای دکترروح اللهی ضمن تبریک به مجموعه رفاه برای حضور همکار شایسته جدید الورود ، با آرزوی موفقیت برای ایشان از تمامی همکاران این مجموعه تشکر کردند.

در پایان مراسم نیز جناب آقای مهدی قسوری گفتند: از اینکه وارد مجموعه ای شده ام که افراد در آن با همدلی در کنار یکدیگر همکاری می کنند خوشحالم ، این همدلی و مقبولیت یک سرمایه بزرگ است و امیدوارم بتوانم در این سمت جدید با یاری خداوند متعال موفق عمل کنم. 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی